انتصاب دبیر ستاد راهبردی سیاست‌های کلی محیط زیست ابلاغی مقام معظم رهبری

انتصاب دبیر ستاد راهبردی سیاست‌های کلی محیط زیست ابلاغی مقام معظم رهبری

نورالله مرادی به عنوان دبیر ستاد راهبردی سیاست‌های کلی محیط زیست و رئیس کارگروه اجرایی آموزش، پژوهش و فناوری‌های محیط زیست منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در اجرای سیاست‌های کلی نظام در حوزه محیط زیست، ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و حسب ساختار و برنامه اجرایی تدوین شده، منبعث از سیاست‌های فوق طی حکمی نورالله مرادی را به عنوان دبیر ستاد راهبردی سیاست‌های کلی محیط زیست و رئیس کارگروه اجرایی آموزش، پژوهش و فناوری‌های محیط زیست منصوب کرد.

سلاجقه در این حکم آورده است: ضرورت دارد در راستای پیشبرد اجرای سیاست‌های کلی محیط زیست، در اسرع وقت نسبت به تنظیم برنامه تشکیل جلسات کارگروه مذکور با حضور اعضا، اقدام و تمهیدات لازم برای تکمیل و تصویب برنامه اجرایی پیشنهادی، با زمان‌بندی مشخص اتخاذ شود.

سلاجقه تصریح کرده است: با ایجاد و به‌کارگیری سخت‌افزارها، نرم‌افزارها، سازوکارها و کاربست‌های مورد نیاز برای اجرایی نمودن راهبردها و اقدامات، نسبت به ارتقاء، پایش و رصد دائمی شاخص‌های عملکردی پیشنهادی، منطبق با "الگوی حکمرانی نظام یکپارچه ملی محیط زیست" و گزارش‌گیری از اعضا و تدوین گزارش شش ماهه از روند اجرای سیاست‌ها و راهبردها به ستاد راهبردی سیاست‌ها اقدام نمائید. 

گفتنی است: نورالله مرادی از آبان سال 1400 تاکنون معاونت آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست را عهده داراست.
نسخه قابل چاپ
بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"